Specjalizacje

  • Psychoterapia Indywidualna

Jako doświadczona i wykfalifikowana terapeutka oferuję indywidualna psychoterapię osobom doświadczającym problemy w codziennym życiu. Udzielam wsparcia osobom które wzmagaja się z zaburzeniami psychicznymi takimi jak depresja, stany lękowe, nerwica czy fobie. Terapia jest skuteczna również gdy osoba nie radzi sobie z własnymi emocjami, badź potrzebuje wsparcia w poradzeniu sobie z trudnymi sytuacjami jak żałoba, uzależnienie, brak motywacji do działania, trudne relacje między ludzkie (współuzależnienie).

  • Terapia dziecięca

W mojej pracy z dziećmi skupiam się przede wszystkim na etapie rozwoju dziecka i ich potrzebach związanych z ta faza rozwojowa. Poprzez zabawę, rysowanie, tworzenie wspólnie bajek, etc. eksplorujemy problemowe sytuacje w życiu dziecka. Psychoterapia dziecięca nie oznacza kolejnego obowiązku czy przymusu. Może się ona stać twórcza przygoda i wspierającym doświadczeniem, które podniesie jakość życia dziecku jak i też całej rodzinie. 

  • Terapia rodzinna i par

Sposób prowadzenia terapii rodzinnej (jak również dla par) jest wyjątkowym doświadczeniem dla całej rodziny które pozwala wszystkim jej członkom na odkrycie swojej cennej wartości w kręgu rodzinnym. Terapia pozwala na wspólne podjęcie działań  aby osiagnać wymarzony cel, uporać się z dręczacymi rodzinę problemami i konfliktami oraz wspomaga odbudowę więzi między jej członkami.